#громадськемісце ЗСУ потрібно до двох місяців, аби накопичити ударну силу, — командир “Ахіллеса” #луганськ #lugansk #луганск

ЗСУ потрібно до двох місяців, аби накопичити ударну силу, — командир "Ахіллеса"

Фронт дуже близький до стабілізації, але це навряд чи унеможливлює повною мірою просування ворога або подальшу ескалацію з його боку.

Таку думку в ефірі ТК Еспресо висловив командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів 92-ї ОШБр «Ахіллес» Юрій Федоренко, передає Східний Варіант.

Зараз ворог «намацує» слабкі місця оборони ЗСУ на Харківщині та інших напрямках, і він буде нарощувати зусилля, бо розуміє про наявність «вікна можливостей». «Саме півтора-два місяці потрібні Силам оборони, щоби накопичити максимальну кількість боєприпасів, вогневих засобів для того, щоби бити з новою силою окупанта», — зазначає Федоренко.

Це дозволить позбавити росіян ударно-штурмових спроможностей. Противник розпочав бойову діяльність на Харківщині, щоби здобути тактичні переваги на Донеччині та Луганщині. 

Але, на переконання Федоренка, у ворога це не вдасться. «Сили оборони потужно стоять, і щобільше, ми почали отримувати вже сьогодні боєприпаси й інше в більшій кількості в рамках військової допомоги США. Відповідно земля під ногами противника починає горіти все активніше», — констатує військовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО