#громадськемісце Жінки Донеччини можуть долучитися до грантової програми для підтримки підприємиць у сфері виробництва #луганськ #lugansk #луганск

Жінки Донеччини можуть долучитися до грантової програми для підтримки підприємиць у сфері виробництва

Діє грантова програма “Створюй!” для підтримки підприємиць у сфері виробництва від Міністерством економіки України та партнерів. Жінки Донеччини можуть долучитися.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

Програма призначена для жінок-підприємиць, які активно розвивають свій бізнес у виробничій та переробній галузях, перетворюючи сировину та матеріали на нові товари та продукти.

Максимальний розмір фінансової підтримки становить 15 000 доларів США, і ці кошти можуть бути використані виключно на такі цілі:

▪️Придбання обладнання чи техніки для вашого бізнесу, їх доставку та монтаж
▪️Закупівля програмного забезпечення, необхідного для вашого бізнесу
▪️Навчання та курси, що допоможуть вам стати кращими фахівцями у вашій сфері

Для участі у грантовій програмі, вам потрібно заповнити форму, розказавши про себе та ваш бізнес, обґрунтувавши потребу у фінансуванні та описавши загальний план використання коштів. На цьому етапі не потрібно надавати детальні розрахунки.

Ваша заявка буде оцінена за формальними критеріями відповідності цілям програми.

Подальші кроки після подачі заявки:

Другий етап відбору: Якщо ваша заявка пройде перший етап, вам на електронну адресу надійде лист із запрошенням до участі у наступному етапі.

Вам буде запропоновано надати більш детальний план розвитку вашого бізнесу, копії установчих документів та інші необхідні матеріали.

Всі ці документи розглядатиме грантовий комітет для прийняття рішення про надання гранту.

Отримання гранту: Для отримання гранту потрібно успішно пройти другий етап відбору та відкрити окремий рахунок в АТ “Ощадбанк”.

Після використання коштів, протягом 2 місяців потрібно буде надати звіт, включаючи копії розрахункових документів, договорів, актів виконаних робіт та інших документів, що підтверджують цільове використання коштів.

Перевірити, чи відповідають ваші КВЕД умовам грантової програми можна тут.

Заявки приймаються до 31 липня 2024.

Реєстрація тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО