#громадськемісце Судитимуть начальника “інформаційно-аналітичного відділу” окупаційної адміністрації Маріуполя #луганськ #lugansk #луганск

Судитимуть начальника "інформаційно аналітичного відділу" окупаційної адміністрації Маріуполя

У вересні 2022 року ексспівробітник однієї з телерадіокомпаній Донеччини, відомий своєю активною проросійською позицією, працевлаштувався на «адміністративну» посаду в окупованому Маріуполі. Охочий скерувати свій журналістський досвід на висвітлення діяльності псевдовизволителів, «кореспондент» посів крісло начальника «інформаційно-аналітичного відділу адміністрації міста».

Про це повідомили в Донецькій обласній прокуратурі.

Так званий посадовець вносить пропозиції керівництву з питань формування «правильної» громадської думки про діяльність підконтрольної рф влади. Під час участі у пропагандистських заходах він надає коментарі «медіа», в яких розповідає про «успіхи» міських керманичів в уявній розбудові міста під російським триколором.

До того ж обвинувачений веде сторінки в соцмережах і месенджерах, де хизується впровадженням нібито новітніх технологій в життя регіону. Розставляючи у своїх матеріалах потрібні кремлівським кураторам акценти, він допомагає ворогу маніпулювати свідомістю громадян.

Наразі чоловік перебуває у розшуку.

Нагадаємо, повідомили про підозру 15 маріупольським надзвичайникам, які служать окупантам.

Читайте також: Військовій кореспондентці з Донеччини повідомили підозру за роботу проти України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО