#громадськемісце На захоплених територіях російським військовим видають земельні ділянки, — правозахисники #луганськ #lugansk #луганск

На захоплених територіях російським військовим видають земельні ділянки, — правозахисники

Російські загарбники почали роздавати земельні ділянки своїм воякам на ТОТ Донеччини та Луганщини.

Про це Східна правозахисна група повідомляє у Фейсбуці

«Окупаційні адміністрації росії почали приймати рішення, спрямовані на видачу земельних ділянок учасникам армії окупантів. Земельні ділянки видаються з реєстру конфіскованих земель на тимчасово окупованій території України. Наприклад, в окупованому Криму окупантам виділили близько 2 000 земельних ділянок з 2023 по 2024 роки», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, такий прийом окупанти використовують для того, щоб загітувати якомога більшу кількість охочих вступити в окупаційну армію окупантів.

Читайте: Росіяни в окупованому Старобільську інвентаризують нерухомість підприємців

Земельні ділянки також видаються на окупованих територіях Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей. Насамперед земельні ділянки видаються офіцерам середньої та вищої ланки.

«Також окупанти обіцяють новобранцям, що із захопленням нових територій України їх поставлять в першу чергу для отримання землі. Тобто окупанти вже ділять території України, які не окуповані», — зауважують правозахисники.

Читайте: У так званій “лнр” підготували вже 6 тисяч колаборантів-управлінців

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО