#громадськемісце На Бахмутському напрямку росіяни здійснюють штурми, не рахуючись із втратами, — офіцер бригади “Рубіж” #луганськ #lugansk #луганск

На Бахмутському напрямку росіяни здійснюють штурми, не рахуючись із втратами, — офіцер бригади "Рубіж"

Ворог здійснює постійний тиск на позиції Сил оборони в районі Бахмуту, залучає всі наявні види озброєння, не рахуючись із втратами.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів Володимир Назаренко, «Сонечко», офіцер артилерії 4 бригади НГУ «Рубіж», передає Східний Варіант.

За його словами, росіяни рідко проводять ротації, лише поповнюють свої втрати і «ми чітко розуміємо, що вони не цінують життя своїх орків, мʼясні штурми продовжуються».

Завдяки роботі розвідки, аеророзвідникам вдається вчасно помічати накопичення ворога та завдавати вогневого ураження противнику дронами, через що їм не вдається дістатися до лінії зіткнення. Часто це відбувається, зауважує офіцер, вночі.

Для десанту ворог часто використовує всілякий легкий транспорт, базі. Йому передує щільна артпідготовка, під час якої росіяни бʼють не лише квадратами, а й точково з коригуванням з «крила», каже Назаренко.

«Тому ми розуміємо свою відповідальність як артилеристи якомога швидше виявити і подавити ворожі гармати», — зазначає офіцер НГУ. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО