#громадськемісце Донецькі напрямки не залишаємо без необхідної підтримки й забезпечення, — Зеленський #луганськ #lugansk #луганск

Донецькі напрямки не залишаємо без необхідної підтримки й забезпечення, — Зеленський

Зеленський заслухав доповіді Головкома та міністра оборони щодо ситуації на всіх напрямках, де найбільш зараз гаряче. Відзначив, що надається допомога на Донецькому напрямку.

Про це Володимир Зеленський повідомив на своїх офіційних сторінках у Фейсбук та Телеграм.

Харківщина – тривають наші контрударні дії, напрямок посилено, зокрема Вовчанськ та загалом прикордонні райони. Бригадний генерал Михайло Драпатий за цей напрямок відповідає безпосередньо на місці, йому надаються необхідні засоби ураження, необхідні сили. Зараз усе більше стає наших результатів – ми знищуємо піхоту окупанта і техніку. Дякую нашим воїнам, які чітко діють за наказами, зберігають позиції, роблять усе, щоб стабілізувати ситуацію. Водночас ми розуміємо, як діє ворог, і бачимо задум на відтягування наших сил. Звичайно, донецькі напрямки не залишаємо без необхідної підтримки й забезпечення, а саме – Краматорський напрямок, Покровський. Незмінна увага Куп’янському напрямку. Ми фіксуємо також ворожу активність проти Сумщини й Чернігівщини – диверсійні групи, обстріли. Ми відповідаємо вогнем, як і належить. Наше завдання абсолютно зрозуміле – зірвати російську спробу розширити війну. Виконання цього завдання залежить буквально від кожного, хто зараз на позиціях – від Чернігова до Вовчанська, від Харкова до Донеччини.

Також: на Покровському напрямку кількість ворожих атак зросла до 33

Також: Зеленський розповів про підсумки переговорів з прем’єр-міністрами Канади, Швеції та Люксембургу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО