#громадськемісце В Україні для письменників-початківців оголосили грант: як взяти участь #луганськ #lugansk #луганск

В Україні для письменників початківців оголосили грант: як взяти участь

Підприємства в Україні, які спеціалізуються на виробництві безпілотних літальних апаратів (БпЛА), можуть отримати грант через програму Дія від Ощадбанку.

Про це повідомив голова правління Ощаду Сергій Наумов на своєму Telegram-каналі.

Банк наголосив на тому, що в Україні функціонує грантова програма єРобота, в якій ексклюзивним банківським партнером є Ощадбанк. Ця програма також охоплює виробників безпілотних літальних апаратів.

У рамках цієї програми держава через банк може покрити до 80% суми гранту, що означає, що заявник повинен внести власні кошти у розмірі 20% або більше від загальної суми.

Гранична сума гранту становить 8 млн грн, які потрібно освоїти протягом 12 місяців з моменту отримання.

Фінансову підтримку від держави можуть отримати виробники дронів, незалежно від того, чи є вони фізичними або юридичними особами, або фізичними особами-підприємцями (ФОП).

Однією з основних умов є створення нових або розширення потужностей існуючих підприємств, що займаються виробництвом повітряних і космічних літальних апаратів, а також придбання основних засобів виробництва, які не підлягатимуть відчуженню. Крім того, важливим є створення нових робочих місць.

За умовами програми, протягом трьох років після отримання гранту заявник повинен сплатити податки та збори у розмірі отриманої суми гранту.

Читати також: В Україні відбудеться фестиваль кіно, яке було створено за допомогою ШІ

Для подання заявки на отримання гранту можна звернутися особисто у відділення Ощадбанку або скористатися порталом Дія. Необхідно мати при собі заяву та бізнес-план.

Після подання заявки, протягом п’яти днів Ощадбанк перевірить її, а держава у свою чергу прийме рішення про надання гранту протягом 15 днів. Після цього Міністерство економіки повідомить банк про рішення, а він, в свою чергу, повідомить про це отримувача гранту.

Нагадаємо, що Розробники анонсували створення сервісу, який мінімізує ризики користування Telegram.

Також ми повідомляли, що випустили англомовний курс про українську культуру: де ознайомитися.

Фото: Ощадбанк

ДЖЕРЕЛО