#громадськемісце В Музеї Ханенків вперше з початку повномасштабного вторгнення відбудеться виставка старовинного мистецтва #луганськ #lugansk #луганск

В Музеї Ханенків вперше з початку повномасштабного вторгнення відбудеться виставка старовинного мистецтва

До Євробачення, яке 68 років об’єднує світ музикою, студенти Української академії лідерства презентували в Європі унікальний аудіо-перфоманс під назвою «The Unnoticed Song».Пісня про мир без слів, яка щодня звучить на вулицях європейських міст  і стає потужним втіленням слогана фестивалю — United By Music. Трек не потребує конкурсу й покликаний нагадати про цінність та крихкість миру, який залежить від того, як закінчиться розпочата росією війна в Україні.

[embedded content]

Одягаючи навушники та очікуючи почути на сингл, європейці зіштовхувалися лиш з посиленим звуком міста в реальному часі: метушня вулиць, дитячий сміх, спів птахів, гул машин – всі ці звуки і є «Непоміченою піснею». Звук переривався голосом, що нагадував про крихкість та цінність миру, а також про те, як важливо його захищати. Це був голос України, який наголошував – майбутнє Європи залежить від кожного з нас.

Студенти Академії представили перформанс представникам НАТО, Європейської Ради, Європейського Суду з прав людини, Єврокомісії, мерам європейських міст та міністрам європейських країн, з якими зустрічалися в межах експедиції країнами ЄС. Акції «The Unnoticed Song» пройшли на площах міст Чехії, Бельгії, Німеччині, Франції, Данії та Словаччини. 

«The Unnoticed Song» – це не просто перфоманс, а заклик до всесвітнього єднання та солідарності, а також подяка європейській спільноті за підтримку. Студенти Української академії лідерства кілька років адвокатують інтереси України в Європі. Звісно, цьогоріч закликаємо підтримувати Україну у війні за мир, демократію та інші європейські цінності. Проте говорячи про війну, нам було дуже важливо відійти від традиційної негативної конотації. Відтак було вирішено говорити про мир. Адже мир в європейських країнах можливий доти, доки Україна протистоїть росії і собою закриває решту країн», – прокоментувала Євгенія Матейчук, в.о. керівника Української академії лідерства.   

Ідея акції належить команді бренд ательє Tobto. 

Читати також: Українсько-британська команда, що працювала в прямому ефірі “Євробачення–2023”, отримала нагороду BAFTA TV

«Цей аудіоперформанс через вуха відкриває очі європейців на саме мирне життя, що їх оточує. Нашим перформансом ми віддзеркалюємо європейцям Європу. Після нерозуміння від почутого шуму міста, разом із аудіо-повідомленням в навушниках, приходить усвідомлення: ”Пісня Миру в містах ЄС звучить доти, доки Україна стримує російську агресію”. Судячи з відгуків слухачів, для багатьох цей досвід був трансформаційним»,засновник Tobto, Андрій Міщенко.

Під час акцій студенти також записували звуки кожного міста, щоб після завершення акції разом на основі зібраної фонотеки створити унікальну «Пісню Миру». 

Захід є частиною волонтерської адвокаційної місії Української академії лідерства в країнах Європи за підтримки уряду України, Western NIS Enterprise Fund та партнерів.

Нагадаємо, що McDonaldʼs відкриється в трьох містах на Київщині: де саме.

ДЖЕРЕЛО