#громадськемісце На український ринок виходить німецький бренд сільськогосподарської техніки Eisen Löwe #луганськ #lugansk #луганск

На український ринок виходить німецький бренд сільськогосподарської техніки Eisen Löwe

У травні понад 18,5 мільйонів клієнтів ПриватБанку отримають пропозиції про вигідні покупки, персональні знижки і кешбеки від провідних українських брендів та компаній у новій програмі лояльності “Привіт”.

Про це повідомляє Forbes.

Програма лояльності “Привіт” тепер доступна в кожному Приват24. Клієнти банку отримають пропозиції щодо вигідних покупок, персоналізованих знижок і кешбеків від провідних українських брендів та компаній.

За словами члена правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнка, “Привіт” є першою на банківському ринку інтелектуальною персоналізованою програмою лояльності, розробленою командою банку. Вона призначена для того, щоб клієнти могли скористатися найбільш цікавими, “найкращими” пропозиціями від різних брендів, на відміну від поширених на ринку стандартних програм кешбеків.

Для роботи програми ПриватБанк укладає партнерські угоди з торговельними мережами, сервісними компаніями, кав’ярнями. Ідеться як про малий бізнес, так і про великі мережі.

Читати також: Українські розробники працюють над грою-симулятором ходіння по ЧАЕС

Робота ШІ може виглядати так: клієнт регулярно заправляється в певній мережі АЗС, тож програма пропонуватиме йому кешбек саме в цій компанії.

Тобто “Привіт” заснована на інтелектуальних алгоритмах, ШI та аналізу споживчої поведінки клієнта. В банку припускають, що програма стане технологічним проривом на українському банківському ринку та допоможе н зробити обслуговування клієнтів насправді персональним.

Пропозиції зі знижками та кешбеками від партнерів програми лояльності можна знайти в меню “Привіт” мобільного застосунку або веб-версії Приват24. Перелік доступних покупок від постійних та нових партнерів програми оновлюється щодня. Пропозиції вигідних покупок діють від декількох днів до місяця.

Для заощадження коштів досить активувати пропозицію в програмі “Привіт” та одразу отримувати кешбеки та робити покупки зі знижками. Кількість активованих пропозицій не обмежена.

Нагадаємо, що Міністерство оборони опублікувало повний перелік курсів професійної військової освіти.

Також ми повідомляли, що в Києві почали встановлювати громадські мініпростори з вуличними меблями та зеленню.

ДЖЕРЕЛО