#громадськемісце Сирський прокоментував ситуацію на фронті: тривають гарячі бої, на одному з напрямків обстановка загострилася #луганськ #lugansk #луганск

Сирський прокоментував ситуацію на фронті: тривають гарячі бої, на одному з напрямків обстановка загострилася

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський прокоментував ситуацію на фронті, зокрема у Харківській області.

Про це йдеться у його Telegram-каналі.

Головнокомандувач заявив, що обстановка залишається загостреною.

“Противник активно атакує наші підрозділи на декількох напрямках з метою просування вглиб території нашої держави”, – пояснив Сирський.

Він зазначив, що підрозділи Сил оборони ведуть жорсткі оборонні бої, а спроби російських окупантів прорвати оборону зупинено. Зокрема працює українська розвідка, артилерія, підрозділи безпілотних систем.

“Ми знаємо плани ворога і гнучко реагуємо на всі його дії. Для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, в тому числі кадрові”, – запевнив Олександр Сирський.

Головнокомандувач Збройних сил наголосив, що цього тижня обстановка на Харківщині суттєво загострилась. Зокрема наразі тривають бої у прикордонних районах вздовж державного кордону з РФ.

“Обстановка складна, але Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції, наносять ворогу ураження”, – написав Сирський.

Також згідно з його слів тривають гарячі бої на таких напрямках:

  • Куп’янському;
  • Сіверському;
  • Лиманському;
  • Покровському.

Ситуація дуже динамічно змінюється.

“В одних районах противник має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють противника та покращують своє тактичне положення”, – додав головнокомандувач.

Відомо, що на Краматорському напрямку противник не полишає спроб заволодіти містом Часів Яр, продовжує наступальні дії східніше міста.

“Безуспішно намагається відновити втрачене положення в районі Кліщіївки”, – зазначив Сирський.

Нагадаємо, що рф завдала удару по Вовчанську, під завалами опинилися люди.

ДЖЕРЕЛО