#громадськемісце Про мобілізацію від першої особи: Луганський прикордонний загін перезентував відеоблог «Шлях мобілізованого» (ВІДЕО)   #луганськ #lugansk #луганск

Відбулася прем’єра відеоблогу «Шлях мобілізованого»  трисерійного щоденника призваного під час війни прикордонника Луганського загону.

Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса .

«Шлях мобілізованого» – це відеоблог від першої особи про перші місяці перебування на службі.

«Мета щоденника – показати, що насправді відбувається після того, як ТЦК направляє людину у військо, як проходять будні мобілізованих на прикладі бойового підрозділу Державної прикордонної служби України», – розповіли «Сєвєродонецьк онлайн» у пресслужбі загону.

Про свій перший досвід у війську розповідає головний герой проєкту – музикант та журналіст Віктор Пономарьов.

«У мене була мотивація потрапити до війська, я не міг стояти осторонь та жити цивільним життям, хотів безпосередньо стати частиною Сил оборони України. Мені пощастило потрапити до легендарного Луганського прикордонного загону –  підрозділу, який на війні з 2014 року, оборонців Бахмута та інших гарячих ділянок фронту. Основна мета цього блогу – показати суспільству, як саме відбувається підготовка військовослужбовця з перших днів після мобілізації, на своєму власному прикладі», – каже мобілізований прикордонник. 

У першій серії блогу йдеться про знайомство з побратимами, отримання військової форми, зміну побуту та перехід від цивільного життя до військового.

Нагадаємо, Луганські прикордонники відбили наступ росіян на Донеччині.

ДЖЕРЕЛО