#громадськемісце Путні заговорив про переговори з Україною та звинуватив Захід #луганськ #lugansk #луганск

Путні заговорив про переговори з Україною та звинуватив Захід

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що Росія нібито готова до переговорів з Україною, але сумнівається в “надійності” гарантій та нібито бажанні Заходи “покарати” Москву.

Про це Путін заявив в інтерв’ю китайському інформагентству “Сіньхуа”.

“Ми хочемо всеосяжного, стійкого та справедливого врегулювання цього конфлікту мирними засобами. І відкриті для діалогу щодо України, але це мають бути переговори, які враховують інтереси всіх залучених до цього конфлікту країн, у тому числі й наші інтереси. Поряд із серйозною розмовою про глобальну стабільність, про гарантії безпеки і для протиборчої сторони, і, звичайно, для Росії. При цьому це мають бути надійні гарантії”,— зазначив він.

Путін звинуватив Захід у небажанні починати мирні переговори та похвалив Китай за нібито спроби врегулювати війну. Він нарікнув, що ці спроби нібито “не знаходять підтримки ні в Україні, ні у її західних покровителів”.

“Вони не готові до рівноправного, чесного та відкритого діалогу, який ґрунтується на взаємній повазі та врахуванні інтересів один до одного… Натомість західні еліти наполегливо намагаються «покарати» Росію, ізолювати та послабити її, постачають київській владі гроші та зброю. Запровадили проти нашої країни майже 16 тисяч односторонніх нелегітимних санкцій. Погрожують розчленувати нашу країну. Незаконно намагаються привласнити наші закордонні активи”,— звинуватив світ російський диктатор.

Як повідомляла Реальна Газета, у Кремлі пройшла урочиста “інавгурація” російського диктатора Володимира Путіна.

ДЖЕРЕЛО