#громадськемісце Захисникам країни та членам їх сімей з Білолуцької громади виплатили 500 тисяч гривень #луганськ #lugansk #луганск

Захисникам країни та членам їх сімей з Білолуцької громади виплатили 500 тисяч гривень

Фінансову допомогу по 15 000 гривень кожен отримали 30 учасників бойових дій, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади.

Дружині загиблого військовослужбовця, який брав участь у забезпеченні і здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації проти України та загинув при виконанні службових обов’язків, надали 50 000 гривень.

Із Програмою надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки, можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/pxthw.

Перелік документів для оформлення матеріальної допомоги та категорій, які можуть її одержати, сума виплати відповідно до категорій зазначені у Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки http://surl.li/pxtij.

Додаткова інформація: 066 811 23 41.

ДЖЕРЕЛО