#громадськемісце Історію «лнр» змусять вивчати учнів 5-7 класів окупованої Луганщини, тіла вбитих на півночі Харківщини військових рф звозять до «лнр», загарбники обстріляли Невське – зруйнували три будинки #луганськ #lugansk #луганск

«Під вогонь ворога потрапили Невське і Куземівка. По селах поцілили з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Зокрема, у Невському є влучання по території трьох домоволодінь. Усі три будинки зазнали руйнацій різного ступеня», зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

На Куп’янському напрямку противник здійснив 16 атак на позиції наших військ, зокрема, на ділянках Коломийчиха – Стельмахівка, Коломийчиха – Мясожарівка, Ковалівка – Новоєгорівка, Площанка – Макіївка. Успіху загарбники не мають.

На Лиманському напрямку відбито дві атаки росіян на ділянках Червонопопівка – Іванівка та Житлівка – Терни. Втрат позицій не допущено.

На Сіверському напрямку окупанти спробували атакувати від Золотарівки.

Слід зазначити, що на окремих напрямках наші оборонці відновили втрачені раніше позиції та покращили тактичне положення.

Крім того, у зв’язку з активними наступальними діями й зростанням власних втрат ворог почав збільшувати кількість моргів на окупованих територіях.

Додаткові місця зберігання трупів розгортають, переважно, на Луганщині, зокрема, у приміщеннях, які не передбачені для цього. Туди звозять й загиблих на півночі Харківщини російських військових, аби «не травмувати» мешканців бєлгорода чисельними безповоротними втратами.

У Луганську представили макет тритомного підручника з історії так званої «лнр» для учнів 5-7 класів. Обіцяють, що він з’явиться у школах на початку нового навчального року. Видання має охопити різні періоди регіональної історії. Як наголошують автори – «Із найдавніших часів до сьогодення».

Із 1 вересня росіянами будуть впроваджені зміни до викладання курсу історії, згідно з якими на території окупованої Луганщини до обов’язкового вивчення додається розділ із історії «лнр».

ДЖЕРЕЛО